A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Ardit Çuni - Ajo  (Feat. Eranda Libohova)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  28

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/02/2018

2018-02-03T18:02:41

Featuring

Eranda Libohova

Muzika:

Marsel Gunga

Teksti:

2 Step

Orkestrimi:

Valter Beqo

Video Produksioni:

Sebastian Production

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 19


[Arditi:]
Ajo me sy mu po ma bon

[Eranda:]
Ai me sy mu po ma bon

[Arditi:]
Nuk jam ni
nuk jam ni najher like that
syt e saj po m'kallin sa her m'sheh
(se ajo) m'ka fiksu, m'ka fiksu
shum keq mu ajo
Ndoshta ajo nuk e din
se per vete m'ka bo

[Eranda:]
Le t'jet gabim, le t'jet gabim
un t'ndiej, t'ndiej per ty
Le t'jet gabaim le t'jet gabim
I besoj instiktit tim

[Arditi:]
Ajo me sy mu po ma bon
po ma bon, po ma bon
tjert po m'thon se ajo m'don
ajo m'don, ajo m'don

[Eranda:]
Ai me sy mu po ma bon
po ma bon, po ma bon
tjert po thon se ai m'don
ai m'don, ai m'don

[Eranda:]
S'kam besu asnjeher se shikimi i par
mundet me ta marr zemren
me ta marr
Thell ne syt e tij shikoj dashuri
si ne shpirtin tim njesoj dhe ai

[Bashke:]
Le t'jet gabim, le t'jet gabim
un t'ndiej t'ndiej per ty
Le t'jet gabim, le t'jet gabim
i besoj instiktit tim

[Eranda:]
Ai me sy mu po ma bon
po ma bon, po ma bon
po ma bon tjert m'thon
se ai m'don
ai m'don, ai m'don

[Arditi:]
Ajo me sy mu po ma bon
po ma bon, po ma bon
Tjert m thon se ajo m'don
ajo m'don ajo m'don

[Arditi:]
Ajo me sy mu po ma bon
po ma bon, po ma bon
Tjert m thon se ajo m'don
ajo m'don ajo m'don

[Eranda:]
Ai me sy mu po ma bon
po ma bon, po ma bon
po ma bon tjert m'thon
se ai m'don
ai m'don, ai m'don


Ky tekst u dërgua nga Anxhela DtlrKartolina (1)

2018-02-08 13:49:31
Le t'jet gabim, le t'jet gabim
un t'ndiej, t'ndiej per ty
Le t'jet gabaim le t'jet gabim
I besoj instiktit tim

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019