Më mbaj mend (për 1 muaj)

Argjend Lloga & Flori Lloga - Kalimtar I Dashurise  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Muzika & Orkestrimi:

Genti Lako

Teksti:

Gjergj Jorgaqi

Këngë e albumit:

"Prisni 1 Minut"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Flori Lloga

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Kalimtar ne rruget e gjata ku me zu dita se me zu nata po ku jeee po kujtoj genjeshtrat qe me le dhe mbi kalendar u plaka shkruaj dite dhe shkruaj data prap ti keee dhe ne zemren time sikur dje saher rrugve per ty fjeta endacak veten e treat se kupton syri per vecteje se me shikon vajza mime pa ty mbeta se ket fat ma ka dhon jeta se degjon zemra per ty rre per ty jeton kur te thash ty sa me don nuk te thash ti me harro kur te pyeta me ke je nuk te thash ti me genje fat se kam qe e gerkoj dashurin kujt te ja dhuroj te kam pran dhe kur nuk vjen sot neser apo dje kalimtar ne rruget e gjata ku me zu dita se me zu nata po ku jeeee po kujtoj genjeshtrat qe me le dhe mbi calendar u plaka shkruaj dite shkruaj data prap ti keee dhe ne zemren time sikur dje kur te thash ty sa me do nuk te thash ti me harro kur te pyta k eke je nuk te thash ti me genje fat se kam qe e gerkoj dashurin kujt te ja dhuroj te kam pran dhe kur nuk vjen sot neser apo dje kur te thash ty sa me do nuk te thash ti me harro kur te pyta me ke je nuk te thash ti me genje fat se kam qe e grkoj dashurin kujt te ja dhuroj te kam pran dhe kur nuk vjen sot neser apo dje


Ky tekst u dërgua nga Bina
Më Shumë Këngë Nga Argjend Lloga:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet