Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ari Alia & Xhilda - Kalo Mire Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hane e yje sonte shuhen
Ndahen 2 zemra qe duhen
Ne kerkim t'jetes ma te mire
Nga kjo dashuri
Mbet vec lamtumire

Qysh u ba zemer me u nda
Ah Zoti ka me na vra
Ja mbyllem deren dashurise
Mbetem lypsar ne kerkim t'lumturise

REFRENI
Kalo mire ne Millano
tjeterkujt thuaj "ti amo"
Vec mos i thuaj si mua
"te dua"
Do te pres ne tjetren jete
Ne parajse ku ska gyrbet
Dashurite e medha atje bashkohen

Hane e yje nuk bejne drite
Ndarja shume me ka merzite
Zemra qane dashnija vdese
Ah moj jete tinzare e pabese

C'eshte ky fat per ty e mu
Dikush keq na ka mallku
Fati tjeterkujt me u ba
Qaj moj zemer qaj pa nda
Ari Alia & Xhilda Demaj
Publikimi: 30/03/2023
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Video Produksioni: MAX Production
Stylist: Antonela Berisha
Make Up & Hair: XhoniAri Alia & Xhilda - Kalo Mire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kalo Mire".
3. Video është e këngës "Kalo Mire", por nuk këndohet nga Ari Alia & Xhilda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ari Alia:


Komente 0