A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Arilena Ara - Aeroplan


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  1586

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/02/2014

2014-02-26T18:22:56

Music & Arrangement:

Darko Dimitrov

Lyrics:

Rozana Radi

Video Production:

Post Academy

Participating in

SVFM 2014


Se unë vij si aeroplan a-hahha a-hahha

Si elektron,
çdo qelizë e trupit ty t'kërkon
Si magnet lëviz dhe m'fikson
Unë e di çka don
Ti çka don on-on

Po don me mu me provu
po don sonte me m'sfidu
a po vjen me mu
kush është numri një me ta tregu

REF 2x:
Se unë vij si aeroplan
e kam zemrën, shpirtin uragan
se po shkela unë e bej vullkan
eksplodoj sa herë unë du

kush është numër njo unë am fire, fire , fire
me zjarrin s'bon me lujt ti fire
se unë kur du e kryj me fire, fire

Si oksigjen,
çdo qelizë të trupit ma ushqen,
e bon Arilena, tash po vjen,
ti e di çka gjen, çka gjee-e-e-eeeen
po don mu me provu,
po don sonte me m'sfidu,
a po vjen me mu?
(kush është numri një me ta tregu)

REF 2x:
Se unë vij si aeroplan
e kam zemrën, shpirtin uragan
se po shkela unë e bej gjithe vullkan
eksplodoj sa herë unë du

Kujdes se jam the best
asnjonin nuk e pres
me kilometra larg per mu je X
se Arilena-a, si aeroplan po vjen
edhe për fire
problem jam shumë problem
kush është numri një hej fire fire fire
Me zjarrin s'bon me lujt ti, me fire
se unë kur du e kryj me fire fire

Si oksigjen,
çdo qelizë të trupit ma ushqen,
e bon Arilena, tash po vjen,
ti e di çka gjen, çka gjee-e-e-eeeen

Se unë vij si aeroplan...

Kujdes un jam the best
asnjonin nuk e pres
me kilometra larg per mu je X
se Arilena-a, si aeroplan po vjen
edhe për fire, problem jam shumë problem

REF 2x:
Se unë vij si aeroplan
e kam zemrën, shpirtin uragan
se po shkela unë e bej vullkan
eksplodoj sa herë unë du
Kush është numri një
am fire fire fire fire!!


Lyrics submited by Krissie-Cards (7)

2019-05-03 16:38:03
Po don me mu me provu
Po don sonte me m'sfidu
A po vjen me mu?
2017-03-04 10:47:05
Si oksigjen çdo qelizë
të trupit ma ushqen
E bon Arilena
Tash po vjen
Ti e di çka gjen
U krijua nga Anisa 2018-10-26 00:05:46
Kush është numër njo?
Unë am fire, fire
Me zjarrin s'mun me lujt
Ti hey fire fire
Se unë kur du
E kryj me fire, fire
2018-09-08 18:13:44
Çdo qelizë e trupit
ty t'kërkon
Si magnet lëviz
dhe m'fikson
2018-07-25 23:52:36
kush është numri një me ta tregu
2018-06-23 18:47:35
Si elektron,
çdo qelizë e trupit ty t'kërkon
Si magnet lëviz dhe m'fikson
Unë e di çka don
Ti çka don on-on
U krijua nga Nila 2018-06-12 16:44:33
Se unë vij si aeroplan
e kam zemrën, shpirtin uragan
se po shkela unë e bej vullkan
eksplodoj sa herë unë du

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019