Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arilena Ara - Aligator Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Baby have fun
Ti aventures i jep emocion
Baby have fun
Pafund enigma jote me ngacmon
Laser je all over my body
And I keep dancing per ty all night
Ta ndjej deshiren ne distance all the time
Pasion e zjarr, jam bo e marre
Me ler ne flake pa fryme, pa fjale
Se syte e tu ALIGATOR, ALIGATOR i du

Nuk e ndal jo nuk e ndal
Me ty sot jam ekstaze
Edhe nese bej gabim
Gabim du me e pas

Cuz you are a naughty,
Naughty, naughty
Naughty, naughty,
Naughty boy

Cuz you are my naughty,
Naughty, naughty
Naughty, naughty,
Naughty boy

Ti nuk je Ex
Qe sa here me merr malli vij dhe te shoh
Ti nuk je next
Se me ty, one life stand e kisha bo
Laser je all over my body
And I keep dancing per ty all night
Ta ndjej deshiren ne distance all the time
Pasion e zjarr, jam bo e marre
Me ler ne flake pa fryme, pa fjale
Se syte e tu ALIGATOR, ALIGATOR i du

Nuk e ndal jo nuk e ndal
Me ty sot jam ekstaze
Edhe nese bej gabim
Gabim du me e pas

Cuz you are a naughty,
Naughty, naughty
Naughty, naughty,
Naughty boy

Cuz you are my naughty,
Naughty, naughty
Naughty, naughty,
Naughty boy


Ky tekst u dërgua nga Sardi ÇiziArilena Ara
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/08/2021
Muzika: Arilena Ara, Mixey & Yll Limani
Teksti: Endrit Mumajesi
Orkestrimi: Mixey
Video Produksioni: Imagine Films
Produksioni: Mixey
Rec, Mix Master: Darko Dimitrov
Directed: Erkand Shabani
Make Up Artist: Ujvara Hajdari
Image Maker: Miranda Dupi
Choreographer: Tan Brama & Alexia StoliArilena Ara - Aligator
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aligator".
3. Video është e këngës "Aligator", por nuk këndohet nga Arilena Ara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

8
10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Arilena Ara:


Komente 0