Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Arjan Korkaj - Kur Te Kam Ty Kam Gjithe Gynjane  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

19/09/2016

2016-09-19T13:01:45+00:00

Teksti:

Jorgo Papingji

Muzika & Orkestrimi:

Klodian Qafoku

Këngë e albumit:

"Mall"
Sonte te kendoj une dua lermeni qe te kendoj
Merjani dhe mua le te behet c'far te doje
Se aty kam zemren time se aty kam shpirtin tim
Qe me ndjek dhe ne shtegtime dhe kur jam ne vendin tim

REF.:
Ritmi ic'mendur se c'me cmende ne te keq e ne te mire
Po ta dije vleren tende nuk do shiteshe kaq lire
Ti ma rrit e ma shton jeten dhe me ben qe te kendoj
S'pyes fare o per kuleten sa kam brenda i hargjoj

Ti ma con shpirtin ne qiell kur kam ty kam gjith dynjane
Ti me pret dhe me percjell se vec teje tjeter s'kam
Kur hesapi nuk ju del kur ne jete keni nje hall
Kengen bejeni cengel qe ta n'djeni veten gjalle

REF.:
Ritmi ic'mendur se c'me cmende ne te keq e ne te mire
Po ta dije vleren tende nuk do shiteshe kaq lire
Ti ma rrit e ma shton jeten dhe me ben qe te kendoj
S'pyes fare o per kuleten sa kam brenda i hargjoj


Ky tekst u dërgua nga  Berti21
Më Shumë Këngë Nga Arjan Korkaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet