Më mbaj mend (për 1 muaj)

Art Abazi - S'më Doje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

(Pjesa1)
Se për mua ishe ti ajo dashni
Që sa herë m'ka shti me pi
Nesër kom thonë nuk të du,
As vetën s'kom besu
Kurrë nuk mundem me t'harru

Si t'harroj unë erën tënde,
Ty të kam në mendje dhe kur zgjohem dhe kur fle...
Të jetoj nuk jam në gjendje,
Nuk je afër meje tjetër ke.

(Refreni)x1
Se ti s'më doje, vërtet s'më doje
Morre vitet që tani s'vijnë më.
Se ti s'më doje sa herë e thoje,
Gënjeshtare nuk ke ni kurgjo.

(Pjesa2)
Sa herë veten e kom nalë
Me ta shkrujt ni fjalë, për ty malli më kish marrë.
Mungesa jote vret ngadalë
Loti nuk ta falë, nga trupi jem hala s'ke dalë.

Si t'harroj unë erën tënde,
Ty të kam në mendje dhe kur zgjohem dhe kur fle...
Të jetoj nuk jam në gjendje,
Nuk je afër meje tjetër ke.

(Refreni)x2
Se ti s'më doje, vërtet s'më doje
Morre vitet që tani s'vijnë më.
Se ti s'më doje sa herë e thoje,
Gënjeshtare nuk ke ni kurgjo.


Ky tekst u dërgua nga Vangjush PapagjiniArt Abazi
Publikimi: 24/05/2021
Muzika: Gent Myftaraj
Teksti: Endrit Mumajesi
Video Produksioni: Imagine Films
Produksioni: Mixey & Gent Myftaraj


Art Abazi - S'më Doje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'më Doje".
3. Video është e këngës "S'më Doje", por nuk këndohet nga Art Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Art Abazi:


Komente 0