A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Arta Bajrami - Hajde Syn


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Muzika:

Don Arbas

Video Produksioni:

Fadil Veseli Production

Këngë e albumit:

"Chocolata"


Se di qka te ajo te terheq
ajo puth me shume deshir
hormonet i kan fajet
apo s`tka rrok me mat mire
a ki ti tru dhe a t`punon
qa po hup ma kohe me ta
zemra po ma thot
se me mu e ki ma ngroht

ref-2x
hajde syn hajde tash
let na sheh krejt qyteti bashk
ku q`do gje esht pak real
e shoh qe jemi kombinim ideal

Se di qka ajo te ofron
ajo prek me shume pasion
ne kraht e tu te jet q`do nate
se ka ajo ate fat
miliona here me e mire une jam
ajo eshte femen pa plan
ti diqka mu ke ba pike
mos thuj tani qe se ke dite

ref-6x
hajde syn hajde tash
let na sheh krejt qyteti bashk
ku q`do gje esht pak real
e shoh qe jemi kombinim ideal


Ky tekst u dërgua nga Tina
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019