Më mbaj mend (për 1 muaj)


Arta Bajrami - A Dalim

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Dalim".
3. Video është e këngës "A Dalim", por nuk këndohet nga Arta Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Arta Bajrami - A Dalim  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  8

Teksti:

Arta Bajrami

Muzika & Orkestrimi:

Don Arbas

Video Produksioni:

Imagine Films

Komente

Asnjë Koment

03/09/2017

2017-09-03T17:00:00+00:00Bejb, s'po muj me nejt pa t'pa
shum ka qe jemi nda
sa me te prit se s'po muj mo
bejb, pa ty dita nuk shkon
kape ate telefon
thirrem sa s'u bo von

Sa s'u bo von
vone, vone, vone, vone
sa s'u bo von
shume von e ma sum ngjon

REF.:
Hajde tash dalim
klabin e kallim
klabin e kallim
krejt le ta din
se kush o QUEEN
Hajde tash dalim
klabin e kallim
klabin e kallim
se n'ket qytet
ka veq nji mbret

S'ta prishi tripin, se s'e kam tipin
tash amatoren
kur e drip trupin ta heki trunin
si un nuk ka
kur ma nin eren t'shkon tensioni nalt
qysh me duru ti
hajde tash puthem e thuj "I joti jam"

S'o von, von, von, von, von
hala s'o von
se ma von sum ngjon

REF. 3x:
Hajde tash dalim
klabin e kallim
klabin e kallim
krejt le ta din
se kush o QUEEN
Hajde tash dalim
klabin e kallim
klabin e kallim
se n'ket qytet
ka veq nji mbret


Më Shumë Këngë Nga Arta Bajrami:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet