Më mbaj mend (për 1 muaj)

Astrit Mulaj - Rinia E Sodit (Feat. Tukulukat)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  27

Dita ka për pleq, ka për t`rinj
Ajt gëzuar për shoqëni
Pubet clubet krejt jan plot
Askush nuk pin me gotë.

Qika dhe muzika shum
Atje po shkoj unë.
Hallakam e kallabllak
Nata po shkon flakë.

Ref:
Se na jena jena trinj
Per dashni ngadishmeri
Dalin deri n5 nmengjes
Per dashni motorat dhezë.

Se na jena jena tri
Na shkoi nata me shoqëri
Hajde zemer mos e kqyr sahatin
Per dashni gjithmon jem gati.

Krejt e ka vaktin e vet
Rinia nuk pret.
100 gabime me i ba
Rinisë hije i ka.

Edhe nese rrëzohemi
Na shpejt qohemi.
Edhe me shku puna keq
Kemi koh me ndreq.


2XRef:
Se na jena jena tri
Per dashni ngadishmeri
Dalin deri n5 nmengjes
Per dashni motorat dhezë.

Se na jena jena tri
Na shkoi nata me shoqëri
Hajde zemer mos e kqyr sahatin
Per dashni gjithmon jem gati.


Ky tekst u dërgua nga KrenariAstrit Mulaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/04/2014
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Video Produksioni: Musical


Astrit Mulaj - Rinia E Sodit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rinia E Sodit".
3. Video është e këngës "Rinia E Sodit", por nuk këndohet nga Astrit Mulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Astrit Mulaj:


Komente 1