Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bash & Craziest - Lock And Load

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lock And Load".
3. Video është e këngës "Lock And Load", por nuk këndohet nga Bash & Craziest.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bash & Craziest - Lock And Load  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Muzika & Teksti:

Bash

Orkestrimi:

Kidda

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Craziest

21/01/2018

2018-01-21T21:00:42+00:00[Bash:]
Jena rrit sikur djema problema
Sa here dalim me hekra pansera
Qe po vin t´zit me na bastis..
Ja qifsha nanen ( Nanen Policis )
Ha . Ma t´kerkum npolici
Dashni per shokt e mi qe jon n’qeli
Me a me a Come from da ghetto
Klick klack ratata you shouldn´t say so
Me a come from da ghetto
Rujo qa po fol rujo rujo qka po fol bro
Mo mos e luj supermenin
Mo se pasha zotin ja sheh sherrin

Ktu nuk ka reglla te shtetit
Na ja bojm regllat njerit
Mos i nxir problem vetit
Mo se pasha zotin ja sheh sherrin

[REF. Craziest:]
where we go now we feeling at home
nananana
Where go now we feeling at home
Where we go we nanana?
Hey man we come from the ghetto
Cuz in the street we lock and mmm
Man we come from the ghetto
Cuz in the street we lock and mmm

[Bash:]
Thirrum young money
jom i veshun versace armani aaa yeah
Big Big body
Afer meje ni punani
Nuk po di mu nal
Me 6.3 edhe 47
nuk po di mu nal
nuk po di mu nal
Une nuk kom faj aj aj
ti je gangsta to night
Une jom Gangsta for life

Ktu nuk ka reglla te shtetit
Na ja bojm regllat njerit
mos i nxir problem vetit
Mo se pasha zotin ja sheh sherrin

[REF. Craziest:]
where we go now we feeling at home
nananana
Where go now we feeling at home
Where we go we nanana?
Hey man we come from the ghetto
Cuz in the street we lock and mmm
Man we come from the ghetto
Cuz in the street we lock and mmm

And now she lovin it more


Ky tekst u dërgua nga Bash
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet