TEKSTESHQIP

Beena
Jepi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jepi" kënduar nga Beena.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky produkt muzikor është finalizuar tek publiku i plotësuar këndshëm edhe me anë të një videoklipi muzikor, për produksionin e të cilit është bashkëpunuar me Fullmoon Production. Ky videoklip u publikua më 10 Gusht 2022. Për këtë këngë kanë punuar bashkarisht tekstin Beena & Grof, ndërsa produksionin në studio e krijoi EngliVersal.