Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Rexhepi - Vallah Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Sikur hana qe m'bon drité
Kurr ngat o se kam prit
ref×2
Mé miré ven mkishte vra
Se me tjetér t'kisha pa


Vallah né ke Zot
lutem mos derdh lot ref ×2
Falje nga uné mos kérko
Ama pej Zotit po

Shumé prej teje jam tu hek
Zemra m'rreh por m'ka vdek
ref ×2
M'ke rranu pasha kéta sy
S'kam forcé as me t'urry ​

Vallah né ke Zot
lutem mos derdh lot ref ×2
Falje nga uné mos kérko
Ama pej Zotit po




Bekim Rexhepi
Publikimi: 16/12/2016
Muzika: Ervin Gonxhi
Teksti: Vojsava Alia


Bekim Rexhepi - Vallah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vallah".
3. Video është e këngës "Vallah", por nuk këndohet nga Bekim Rexhepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Rexhepi:


Komente 0