A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Bes Kallaku - Skifterja Zemres  (Feat. Klajdi Haruni)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  208

Fans' Comments

2 🔥🔥

16/09/2017

2017-09-16T11:58:43

Featuring

Klajdi Haruni

Music:

Bruno

Music:

Irkenc Hyka

Lyrics:

Bes Kallaku
[REF. Klajdi Haruni:]
Ma vodhe zemren, ti zemren
Ti, ti skifterja ime
zemren, ti zemren
ti, ti skifterja ime
je, je dashnia ime je
Ti je, je, je dashnia ime je

[Bes Kallaku:]
Ma ke vjedh, ma ke vjedh
ma ke vjedh zemren
ma ke vjedh zemren
si me qen prej Laçi
Jam i smun, jam i smun
tash jam aq i smun
tash jam aq i smun
sa s'me ben dermon ilaçi
Futesh e del mrena prej menimeve t'mia
tamam si hajduti qe hyn neper shpija
nuk e paskam dit se dashnija, dashnija
t'zeka me shume se rakia

[REF. Klajdi Haruni:]
Ma vodhe zemren, ti zemren
Ti, ti skifterja ime
zemren, ti zemren
ti, ti skifterja ime
je, je dashnia ime je
Ti je, je, je dashnia ime je

[Bes Kallaku:]
Zemren ma ke marr
Si rolex-i mban dor
Si rolex-i mban dor
Edhe diten edhe naten
Edhe dillin edhe vapen
Edhe esell edhe tap
E lash plakun e lash plaken
I lash gjitha un mbas teje
I vura flaken
Qafsha plaken nuk e di se ça m'ka gjet
Vi mbas teje me t'kerku se m'kan lujt mendt
Tdu gjith jeten edhe jo per nji moment

[Klajdi]
Ma vodhe zemren,ti zemren
Ti,ti skifterja ime
Zemren,ti zemren
Ti,ti skifterja ime
Je,je dashnia ime je
Ti je,je,je dashnia ime je


Lyrics submited by KiddAe-Cards (4)

U krijua nga jdhnjf 2019-01-21 10:41:07
Ma vodhe zemrën, ti zemrën
Ti, ti skifterja ime
Zemrën, ti zemrën
Ti, ti skifterja ime
Je, je dashnia ime je
Ti je, je, je dashnia ime je
2017-10-22 12:21:21
Ma vodhe zemren, ti zemren
Ti, ti skifterja ime
je, je dashnia ime je
2017-10-18 18:01:07
Qafsha plaken nuk e di se ça m'ka gjet
Vi mbas teje me t'kerku se m'kan lujt mendt
Tdu gjith jeten edhe jo per nji moment
2017-10-12 23:37:42
Futesh e del mrena
prej menimeve t'mia
tamam si hajduti
qe hyn neper shpija

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019