Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bes Kallaku & Yll Baka - Cohu Kerceni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

[REF. Yll Baka:]
A e di se c`thote refreni?
Cohu kerceni, cohu kerceni
Se me mire se k`tu sdo gjeni
Cohu kerceni cohu kerceni
Nje jet kemi, nje jet kemi.
Cohu kerceni cohu kerceni.

[Bes Kallaku:]
Kenga, ca thot kenga
Ma do shpirti ma do zemra
Hajde hajde futu brenda
Hajd shiko si duket gjendja.

Yes, yes, yes, do kercej der ne mengjes.
Yes, yes, yes, do kercej deri sa t'vdes

Dale, dale Babale, opo dale dale Babale.
Frymen ma ma ma ndale
Kalle lale, kalle lale

[REF. Yll Baka:]
A e di se c`thote refreni?
Cohu kerceni, cohu kerceni
Se me mire se k`tu sdo gjeni
Cohu kerceni cohu kerceni
Nje jet kemi, nje jet kemi.
Cohu kerceni, cohu kerceni...

[Bes Kallaku:]
Kenga ca thot kenga
Ma do shpirti ma do zemra
Hajde Hajde futu brenda
Hajd shiko si duket gjendja

Merre merre dhe shokun
Merre nokun merre dhe lokun
Nje tradite e ka shqiptari
(Kush te paguaje i pari)

Dale, dale Babale, opo dale dale Babale.
Frymen ma ma ma ndale
Kalle lale, kalle lale

[REF. Yll Baka:]
A e di se c`thote refreni?
Cohu kerceni, cohu kerceni
Se me mire se k`tu sdo gjeni
Cohu kerceni cohu kerceni
Nje jet kemi, nje jet kemi.
Cohu kerceni, cohu kerceni...


Ky tekst u dërgua nga Mateo ShtiniBes Kallaku & Ylli Baka
Featuring: Ylli Baka
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/02/2018
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Bes Kallaku & Olsi Bylyku


Bes Kallaku & Yll Baka - Cohu Kerceni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cohu Kerceni".
3. Video është e këngës "Cohu Kerceni", por nuk këndohet nga Bes Kallaku & Yll Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

5
4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Bes Kallaku:


Komente 0