Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besa & Jehona Sopi - Nuk Jam Ajo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30

Ye'e'e'e'ih.. Huu.Uoouh!
Go on - Go on!

Besa :
Nuk mund të rri me të
më shum se kaq
dua vertet ta shmag
por s'mund ta ndal
Te jete normale te me doje siç thot
Apo jo?!

Jehona :
Mendon se mund të dukem
zonje e par
Kur zgjedh dikë të re
në krah çdo natë
Do ish më mir sikur të mos kuptoj
Na'aa asgjë!

Bridge:
Asnjë premtim nuk e pranoj
si kusht,
S'mund ta lejoj
që të ndikosh kaq shum.

Une di të dua,
por me ty nuk mund
Ti larg më rri, ti larg më rri!

Ref:(2x)
Ti mos e mendo
Nuk jam më ajo
nuk më shikon një në një milion
më nuk do ta gjesh atë që kërkon
Ti po lu'an me zjarrin
tani je në rrezik.

Strofa 2:
Cdo dit ndryshon
dhe nuk di më kush jam
dikur un doja,
sot nuk di te fal
Sa her me vete them se do shpetoj,
nga kjo loje.

Nga ky moment un
I them kohes ndal
Sot bëhem gati
nga kjo derë të dal
Shpresoj shum nesër nga ti mos kujtoj
A'a' asgjë!

Bridge:
Asnjë premtim nuk e pranoj
si kusht,
S'mund ta lejoj
që të ndikosh kaq shum.

Une di të dua,
por me ty nuk mund
Ti larg më rri, ti larg më rri!

Ref:(2x)
Ti mos e mendo
Nuk jam më ajo
nuk më shikon një në një milion
më nuk do ta gjesh atë që kërkon
Ti po lu'an me zjarrin
tani je në rrezik.

Outro
S'gjej më asnjë rrug jo,
të shoh veten tek ti

S'ka më asnjë shenj jo
per mua dhe ty

Ref:
Ti mos e mendo
Nuk jam më ajo
nuk më shikon një në një milion
më nuk do ta gjesh atë që kërkon
Ti po lu'an me zjarrin
tani je në rrezik.


Ky tekst u dërgua nga  saramk   EliosshuliJehona Sopi & Besa Kokëdhima
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/11/2010
Muzika: Enis Presheva
Teksti: Big Basta
Orkestrimi: Enis Presheva
Video Produksioni: Entermedia


Besa & Jehona Sopi - Nuk Jam Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Jam Ajo".
3. Video është e këngës "Nuk Jam Ajo", por nuk këndohet nga Besa & Jehona Sopi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besa Kokëdhima:


Komente 0