Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Mama - Ishe Agresiv  (Feat. Ardit Stafaj)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Muzika & Orkestrimi:

Marjan Filipovski (MAKI)

Teksti:

Avni Qahili

Këngë e albumit:

"100% Hip-Hop"

Këngë e albumit:

"100% Shqip Vol.1"

Këngë e albumit:

"Zbritje Sezonale"

Pjesëmarrëse në

Nota Fest 2004

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Ardit Stafa

05/11/2004

2004-11-04T23:00:00+00:00ti qe mendon se me ke lendu dhe ne zemer me ke pervluar ,ti qe mendon se ke lujt me mua e un shpirt te kam haru tani me une puth nje tjeter djal dhe aj embel me perkedhel heej se sa e mar une e kisha pas qen dhe mendoja dielli kur nuk del heej x1 ishe agresiv tash shka kerkon nga une bile prinim tim dhe pak shum i lazdrum tash jam qu me qef dhe nat per nat po dal neper vende tjera me nje tjeter djal
ti me ke mendu se une jam e urt dot perkulem apo do te lus ti ke mendu se do me vjen turp kam te drejten pa ty me vazhdu tani me une puth nje tjeter djal dhe aj embel me perkedhel heej se sa e mar une kisha pas qen dhe mendoja dielli kur nuk del heej

x2
ishe agresiv tash shka kerkon nga une bile prinim tim dhe pak shum i lazdrum tash jam qu me qef dhe nat per nat po dal neper vende tjera me nje tjeter djal

ishe agresiv tash shka kerkon nga une bile prinim tim pak shum i lazdrum tash jam qu me qejf dhe nat per nat po dal neper vende tjera me nje tjeter djal

hajde Big Mama
ishe agresiv tash shka kerkon nga une bile primi tim pak shum i lazdrum tash jam qu me qef dhe nat per nat po dal neper vende tjera me nje tjeter djal


Ky tekst u dërgua nga  Fidani
Më Shumë Këngë Nga Big Mama:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet