Më mbaj mend (për 1 muaj)

BimBimma - Reality Check  (Feat. Doza)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Produksioni:

White OG

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Doza

09/05/2019

2019-05-09T00:11:16+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Reality Check" kënduar nga BimBimma.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga BimBimma i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga BimBimma:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet