Më mbaj mend (për 1 muaj)

Binjaket Ismajli - Thojshe Të Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Dashni sa mujta i kam dhan
Keq veten e kam lan
Erdhi dita dhe ne u ndam

A je mërzit po du me dit
Un jam mundu me mish e shpirt
Vetëm un dashnin smund ta mbaj.
Mos harro edhe pse u ndam
kujtime tmira ti te un ke lan x2

Refreni:
Sa pate nevoj për mua
ditë e natë thojshe të dua x2
E sot afër meje ti nuk je.
A i mban fotot e mia
A tmungon ty dashnia }X2
E sa un ty najkush,a tka dash

Nuk të ve faj o zemër ty
Sdu me dit a mki dashni
A tka marr malli për sytë e mi.
Zemra për zemrën pse me vujt
Kujtimet me ty i kam rujt
E pa mu tregom a je tu mujt.

Mos harro edhe pse u ndam
Kujtime tmira ti te un ke lan.

Refreni:
Sa pate nevoj për mua
Ditë e natë thojshe të dua
E sot afër meje ti nuk je.
A i mban fotot e mia
A tmungon ty dashnia
E sa un ty najkush,a tka dash?
Binjaket Ismajli
Publikimi: 05/08/2020
Muzika: Xhela Abazi
Teksti: Fadil Topalli
Orkestrimi: Ermal Krasniqi
Video Produksioni: MProduction


Binjaket Ismajli - Thojshe Të Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thojshe Të Dua".
3. Video është e këngës "Thojshe Të Dua", por nuk këndohet nga Binjaket Ismajli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Binjaket Ismajli:


Komente 0