Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bitonia - Aiden E Majna N Molla (Feat. Burimi & Armendi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Aiden e majna ne molla
Po po e majna
Veç se i ka vetllat e holla
Vetllat e holla x2

Ref...x2
Aj na aj naj na
Aida po vjen te na
E jona s'e jona
Pa e marre s'e lojna

Aiden e majna n'rrush
E majna n'rrush
Si Aida s'eshte kurkush
Jo s'eshte kurkush x2

Ref...x2
Aj na aj naj na
Aida po vjen te na
E jona s'e jona
Pa e marre s'e lojna

...

Ref...x2
Aj na aj naj na
Aida po vjen te na
E jona s'e jona
Pa e marre s'e lojna


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiBitonia
Featuring: Burim Demiri & Armend Idrizi
Publikimi: 29/07/2013


Bitonia - Aiden E Majna N Molla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aiden E Majna N Molla".
3. Video është e këngës "Aiden E Majna N Molla", por nuk këndohet nga Bitonia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bitonia:


Komente 0