Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona - Pyes Te Dashuruarit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  22

Kur keni rene ne dashuri
Valle keni fjetur menjehere
A ju ka ikur si me magji
Deshire e gjumit te pavlere

Dhe keni pritur neper nete
Tju dale ne enderr ai potret
E keni puthur embelsisht
Si me peralla dashurish

Keni vrapuar si te mare
ne telefonin me te pare
dhe pa marre fryme gjithe pervelim
I kenu thene : je shpirti im

Me mijra njerez i kam pyetur
Perse te le malli pa gjume
Miljona net ikin pa fjetur
A ju ka ndodhur si tek une

Te gjithe kane ngritur te dyja supet
Dhe kane buzeqeshur djallezisht
E kam kuptuar se gjumi humbet
Kur zemrat duhen sinqerishtNuk kemi video për këtë këngë.


Bleona
Publikimi: 01/12/2002
Muzika: Edmond Zhulali
Teksti: Agim Doçi
Orkestrimi: Edmond Zhulali


Bleona - Pyes Te Dashuruarit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pyes Te Dashuruarit".
3. Video është e këngës "Pyes Te Dashuruarit", por nuk këndohet nga Bleona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bleona:


Komente 0