Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bleona - Une Jam E Zjarrte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Une jam e zjarrte e ti lehte digjesh
Kujdes per gabime vete pergjigjesh
Une jam e zjarrte e ti nuk pret
Rrezik rrezik jam per shendet

Une jam e zjarrte e ti afrohesh
Kujdes se mund te pervelohesh
Une jam e zjarrte e ti skupton
Kjo plage eshte plage qe nuk sherohet

Se une jam rryme tension te larte
Dhe i thyj te gjitha ligjet
O njeri duhet ta kesh te qarte
Afer meje digjesh

Se une jam rryme me tension te larte
dhe rrezik jam per shendet
O njeri duhet ta kesh te qarte
Dashuria ime vret.

Nuk kemi video për këtë këngë.


Bleona
Publikimi: 01/12/2003
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Marjan Filipovski (MAKI)


Bleona - Une Jam E Zjarrte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Jam E Zjarrte".
3. Video është e këngës "Une Jam E Zjarrte", por nuk këndohet nga Bleona.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bleona:


Komente 0