Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Bleona Qereti - Une Te Kisha Vetem Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6

Teksti:

Jorgo Papingji

Muzika & Orkestrimi:

Marjan Filipovski (MAKI)

Këngë e albumit:

"Greatest Hits: Per Ty"

Këngë e albumit:

"Ti Nuk Di As Me Ma Lyp"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00Dhe per kohen qe kaluam
ditet qe u dashuruam
more kur te kisha shpirt e gjan
edhe kur s'u morem vesh kur u grim u beme pershesh
ishte bukur
mos u bej pishman
dhe kur fustan te ri un vishja dhe me pysje se ku isha
kur gjithe naten grindeshim me fjale
edhe pse nuk me besove edhe pse te un dyshove s ka gje zemer ta kam be hallall

REF:

Fjala bese me nxiu jeten q'do nate q'do mengjes ti kerkoje bese time dhe vete s kishe bese une te kisha vete ty e ti 25

Dhe per kohen qe kaluam
ditet qe u dashuruam
more kur te kisha shpirt e gjan
edhe kur s'u morem vesh kur u grim u beme pershesh
ishte bukur
mos u bej pishman
dhe kur fustan te ri un vishja dhe me pysje se ku isha
kur gjithe naten grindeshim me fjale
edhe pse nuk me besove edhe pse te un dyshove s ka gje zemer ta kam be hallall

REF:

Fjala bese me nxiu jeten q'do nate q'do mengjes ti kerkoje bese time dhe vete s kishe bese une te kisha vete ty e ti 25


Ky tekst u dërgua nga Etina
Më Shumë Këngë Nga Bleona Qereti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet