Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bloodychuck - Bajat S'bohet (Remix)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bajat S'bohet (Remix)".
3. Video është e këngës "Bajat S'bohet (Remix)", por nuk këndohet nga Bloodychuck.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bloodychuck - Bajat S'bohet (Remix)  (Feat. Daï, NEC & Lav'da)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Trefish Greenzone"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Lav'da

Featuring

NEC

Featuring

Daï

31/12/2010

2010-12-31T21:56:46+00:00Lav'da:
fire, the messiah, higher qohet
kurgjo real n'kit hip hop teater
munesh mu njoftu ti me temin 4-4
no,no,no f**k, nisa mu bo G pak
s'jom une n'kta tripa, t'fames edhe t'VIP'av
...ch-ch-check out, me rima ju qes n'Blackout
repi osht i dekt, the introduction to your rap yauuu
kush po fol per rrugt e kqija welcome to my ghetto
une jom jasht rregullave e qikjo osht heavy metal

Lav'da:
tash s'ka kush motivon, une nuk jom moti, von
e ata moti ktu qe jon, hajt kallxom ku muti jon
s'jom anti-komerc veq po foli real talk man
kshtu qe the i-pod'in se jom old skool me walkman
ju skini vler, se nuk jeni t'fell
...repi o patika jem ka t'shkoj em percjell
n'remix t'senit bajat s'bohet


Më Shumë Këngë Nga Bloodychuck:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet