Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buja - Nese Une des (Feat. Agresioni, K-Lay & VZ)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Buja

N'qofse une des a thu a ka me pas tjetër qisi qimnane sikur une qi jeton n'vepër qi si ha kari për sen t'gjall që t'del edhe për ball ta fut allti kadale ose rrafall t'kall kshtu që mshile gojën mos fol se mki idol kur o Buja n'prezenc tane mos u mrol lej fjalt e internetit lej fjalt e msn-s hajde qe ku um gjan midis New Jersey qitu po bi blunt qitu pe thejna rakin qitu je ahaa Zinxhiri ta then suratin e nëse des nuk harona përmena n'trojet tona si legend i repit po sen t'karit zbona përveq atuktu naj kang për qef as konkurenc nuk po shoh po dokna vet nejse nuk ka lidhje secili punt e veta shipe edhe nëse des dije gjall meta......

Agresioni
ref(2)

N'qofse une shkoj apet kom mu kan i shenjt n'qofse une des ka mu kan i njejt e kom ni pik n'zemer se kum met nëpër tok e shikoj qjellin lart thu a jom nëket bot......

K-lay

Jom si shshshekullin kom shum dilema kum lan fakte edhe me shku kthena kom fjal t'pafshime qi i le krejt m'brapa saher jan përmen jeni ngul nëpë kllapa rruga mu ka rrit edhe shum njerin e rroki K-lay nuk mer fun po sillet sikur ***** përmena nëpër bot se shipet m'adhurojn K-lay ****shumica mu um thojn fjalt e mija skan mu zhduk ja nisin zbulojn kta qi mdojn don ja nisin dhe vazhdojn fjala jem ësht allti që shprehet krejt me fakte veprat e mija si pret me ksi far akte i kom fjalt e rrana si me kon krejt helmuse pom thojn gjinja jusuf shum njerit ja truse se jon bo krejt nuse rrall me gjet bura veq qa karin dush bitch une ty ta ngula......

Agresioni
ref(2)

N'qofse une shkoj apet kom mu kan i shenjt n'qofse une des ka mu kan i njejt e kom ni pik n'zemer se kum met nëpër tok e shikoj qjellin lart thu a jom nëket bot......

Agresioni

Shkeli nëpër pluma syt mshel um kan met pi nij do tingllime po menojn qi kom dek ska kush që m'del n'ball ****e kom pancirin me veti ni mahall ta përball ket frym që e mar mendona ësht i fundit jon bo shum inatqor vdekjen e kanunin mu sum han kari juve n'hekra juv shti i myta inatqort krejt ftyrat ka me jav thu je bo si ato pidhat qi ti shohin me faca jom qi mke bo armik bash si ALI PASHA saher kur përmena fryma po ju mer ditën rini flejt e natën tutni n'terr po nëse vdes une pi marr kur spi la me veti sma nin edhe me dek edi që ësht kijameti me ni ven që kur sritët ***** ku ësht knaqsia n'fund des me alltija......

Agresioni
ref(2)

N'qofse une shkoj apet kom mu kan i shenjt n'qofse une des apet ka mu kan i njejt e kom ni pik n'zemer se kum met nëpër tok e shikoj qjellin lart thu a jom nëket bot......


Ky tekst u dërgua nga Arber JashariBuja
Featuring: Agresioni, K-Lay & VZ
Publikimi: 01/12/2008


Buja - Nese Une des
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Une des".
3. Video është e këngës "Nese Une des", por nuk këndohet nga Buja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Buja:


Komente 0