Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqja, Gazi & Linda - Nkajde Defit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

me kajde defit doj me ik
o dojna me ik(2x)

me knu kong me cifteli
hajt me ciftelije
me knu kong me cifteli
hajde per shoqnije

bjen tupani dridhet toka
a po dridhet toka
bashk po lujn vllaznit me motrat
o vllaznit me motrat

bjen tupani dridhet toka
a po dridhet toka
bashk po lujn vllaznit me motrat
o vllaznit me motrat

bjen tupani dridhet shpija
a po dridhet shpija(2x)
paskan darsem shqiptarija
o krejt shqiptarija(2x)
o krejt shqiptarija

Ky tekst u dërgua nga  valbonaFeaturing: Linda Shabani
Featuring: Gazmend Rama (Gazi)
Publikimi: 19/12/2012


Më Shumë Këngë Nga Buqe Rama (Buqja):


Komente 0


Buqja, Gazi & Linda - Nkajde Defit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nkajde Defit".
3. Video është e këngës "Nkajde Defit", por nuk këndohet nga Buqja, Gazi & Linda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.