Më mbaj mend (për 1 muaj)


Buqja, Gazi & Linda - Shkova Nga Nuk Shkova

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkova Nga Nuk Shkova".
3. Video është e këngës "Shkova Nga Nuk Shkova", por nuk këndohet nga Buqja, Gazi & Linda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Buqja, Gazi & Linda - Shkova Nga Nuk Shkova  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Linda Shabani

Më Shumë Nga

Gazmend Rama (Gazi)

26/04/2013

2013-04-26T06:36:09+00:00shkova nga nuk shkova
gjith boten kerkova
pik ne zemer don mem mbet
qika nga kosova(2x)

o luj moj kosovare
se nzemer me kalle
me ty sonte nata
po mbohet e madhe
o luj moj kosovare
se nzemer me kalle
me ty nata sonte
po mbohet e madhe

shkova nga nuk shkova
gjith boten e kerkova
pik ne zemer me ka mbet
djali nga kosova(2x)

luj mor kosovar
se zemren ma kalle
me ty sonte nata
po mbehet e madhe
luj mor kosovar
se zemren ma kalle
me ty nata sonte
po mbehet e madhe


Ky tekst u dërgua nga  valbona
Më Shumë Këngë Nga Buqe Rama (Buqja):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet