Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqja, Gazi & Linda - Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

zemer me dogji malli
zemer perse gjalli
zemer shum po vuaj
mos u ber se jam e huaj(2x)

mu duk se u prish dynjaja
se u be kjameti
prej at dit kur zemra ime
pa dashuri mbeti
mu duk se jeta mbaroj
rinija mu shua
ndon se shpresa
vdes e fundit
un ende te dua

zemer me dogji malli
zemer perse gjalli
zemer shum po vuaj
mos u ber se jam e huaj(2x)

zemer mdogji malli
zemer perse gjalli
zemer shum po vuaj
mos u ber se jam e huaj(2x)

mos u be se mke harruar
se kur nuk me deshte
lot e mija nuk pushojn
si shiju ne vjeshte
pas dashuris tende zemer
smun te dua tjeter
ma mir zemer kthehu kthehu
dashuris te vjeter

zemer mdogji malli
zemer perse gjalli
zemer shum po vuaj
mos u ber se jam e huaj(2x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona


Featuring: Linda Shabani
Featuring: Gazmend Rama (Gazi)
Publikimi: 28/11/2012Më Shumë Këngë Nga Buqe Rama (Buqja):


Komente mbi këtë këngëBuqja, Gazi & Linda - Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer".
3. Video është e këngës "Zemer", por nuk këndohet nga Buqja, Gazi & Linda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.