Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqe Rama & Daim Lala - Flasin Nga Xhelozija Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

2x Daimi:
Fjal sa dush nga xhelozija se ne
ty mu shtu dashnija thash e
themet sikur lum se te du gjdo
dite me shume

2x Daimi:
Sa dojn me fol hallku per mu e
per tyje kot e kan se zemrat i
i kem lidh me nyje

2x Buqja:
Kur dy zemra jan n'razi nuk qon
pesh as nje zilikur te du djal
ashiqare qfar do inati nuk ban pare

4x Bashk:
Sa dojn me fol hallku per mu e
per tyje kot e kan se zemrat i
i kem lidh me nyje


Buqe Rama & Daim Lala - Flasin Nga Xhelozija
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Flasin Nga Xhelozija".
3. Video është e këngës "Flasin Nga Xhelozija", por nuk këndohet nga Buqe Rama & Daim Lala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Buqe Rama (Buqja):


Komente 0