A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Buqja, Gazi & Linda - Zemra Pom Dhem


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/10/2012

2012-10-25T19:21:10

Më Shumë Nga

Linda Shabani

Më Shumë Nga

Gazmend Rama (Gazi)


Kjo kenge sonte
Po me mbush me vaj
Ata ???
S'po mundem t'i mbaj

Ata qe na ndane
Rahati s'do te gjejne
Lotet e sinqerte
Zemren po ma thejne

Ref...
Ti ne rrugen tende
Une ne rrugen tem
Po si te pajtohem
Kur zemra po m'dhem

Ti ne rrugen tende
Ndoshta me plot fat
Une ne rrugen time
Tuj vujte dite e nate

Pse duhet te vuajme
Pse duhet t'lotojme
Pse n'dashnine tone
Tjeret na pengojne

Ata qe na ndane
Rahati s'do te gjejne
Lotet e sinqerte
Zemren po ma thejne

Ref...
Ti ne rrugen tende
Une ne rrugen tem
Po si te pajtohem
Kur zemra po m'dhem

Ti ne rrugen tende
Ndoshta me plot fat
Une ne rrugen time
Tuj vujte dite e nate

...


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019