Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buraku & Grupi Fama - Gjynah Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Zoti eshte i madh,
ai e din qe une s'te kam tradhetu
U morre me fjale,
te kane fol ata qe kurre
s'me kan dashte mu
Nuk po muj me flejt,
kerkon tjeter une me sy nuk du me pa
Ndarja me shume vret
kur e di qe as nje t'keqe s'ta kam ba

Ref 2x:
Ne kraht e dikujt tjeter
sonte e kalon naten
Me ty une kam pas plane,
thojsha e kom gjet nafaken
Pse m le mu per nje tjeter,
e mthojshe kryeveper
Si duket n zemren tane
kurr s'ke pas dashni
T kqijat qe mi ke ba mu,
ty kan me ta nxi jeten
Pasha Zotin ka mem ardh gjynah per ty


Ky tekst u dërgua nga ValmiraBurak Vehapi
Publikimi: 01/05/2021
Muzika: Valon Biba
Teksti: Valon Biba
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Video Produksioni: Redbird Film


Buraku & Grupi Fama - Gjynah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjynah".
3. Video është e këngës "Gjynah", por nuk këndohet nga Buraku & Grupi Fama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burak Vehapi:


Komente 0