TEKSTESHQIP

Capital T
Egoiste
Lyrics
(Feat. Orgito Dapa)

Te shoh ne enderr
Sikur me puth e perqafon
I lumtur zgjohem
Por jam i vetem ne kete bot

Minutat shpejt harxhohen
Ndjenjat dhe momentet harrohen
Krejt deshirat krejt perpjekjet
Personi i duhur por n koh t gabume
Spo mund me ndrysha dicka
Q esht kon e shkrume
Koha e dashnis tash po mbetet e kalume

DËRGOI:
INFO
Më datë 16 Maj 2024, Capital T publikon videoklipin "Egoiste", në bashkëpunim me Orgito Dapën. Kënga është kompozuar nga Indrit Dode, ndërsa tekstin e kanë shkruar së bashku Capital T, Orgito Dapa & Rioo. Videoklipi u prodhua nga Sekuencë, ndërsa produksioni audio u realizua nga RZON.