A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Clirim Denaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Clirim Denaj është një këngëtar i njohur. Në Dhjetor 1991, Clirim Denaj merr pjesë në Festivali i 30-të në RTSH me këngën "Ç'është Ky Det Që Na Ndan". Në Dhjetor 1995, Clirim Denaj merr pjesë në Festivali i 34-të në RTSH me këngën "Ikje Pa Kthim". Në Dhjetor 1997, Clirim Denaj merr pjesë në Festivali i 36-të në RTSH me këngën "Pirat I Zemrave". Në Nëntor 1999, Clirim Denaj merr pjesë në Kënga Magjike 1999 me këngën "Zjarri I Zemres". Në Nëntor 2001, Clirim Denaj merr pjesë në...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Shaban Rogaci

Nusran Fera

Muhamer Duraku-Meli

Mirsad Shabani

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

B-King

Bujar Cimili (Burraj)

Genti

Ramiz Jusufi

Arjan Effecti


Tags: Clirim Denaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019