A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Cozman - Si Dje


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  130

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/04/2016

2016-04-05T17:00:02

Teksti:

Getoar Selimi

Teksti:

Majk

Video Produksioni:

Entermedia


Intro (2x):
Ti s'je si dje, as s'esht ky djali,
Jeta jone u bo si ni lloj seriali,
A e man men ti qa the?
“Probleme s'dalin!”
Ama fatkeqsisht, ato po shtohen, e na sun pi nalim...

Verse 1:

Ti s'je si dje, as un nuk jom...
Une ty pot shoh, ti se din ku jom...
Jena kon njisoj...shpejt gjithçka na ndrroj,
Dashnia jonë ku shkoj?
Edhe kjo na ndrroj...

Ti pse s'pom thirr mo, ti pse spom thirr mo?
Numrin ma din... mir po pres, nashta najher nihem...
Nuk du me t'thirr mo!!!
Nuk du me t'thirr mo!!!
Numrin ma din... mir po pres, nashta najher shihem...

Hook (2x):

Ti s'je si dje, as s'esht ky djali,
Jeta jone u bo si ni lloj seriali,
A e man men ti qa the?
“Probleme s'dalin!”
Ama fatkeqsisht, ato po shtohen, e na sun pi nalim...

Verse 2 (rapture):
Nuk ki shanc me m'prek,
Ma shum ki shanc me vdek,
Nese ty tu ka tek, e ki veq tek,
A ja vlen me cek, a ja vlen me cek?
Ahhhhh... une mendoj ndryshe,
Ti nuk je si dje, mo nuk jena 2-she,
Mujna me bo çka dush nese t'ka met pik,
Mujna veç me bo edhe meniher me ik...
Boll mo!!! S'ka mo seriale!
Nuk ka mo dalje, s'ka mo as falje,
Shpresoj ti e gjen - ti e gjen një rrugdalje...
Bravo ça ke bo, e meriton ni “medalje”...

Hook (outro) (2x):

Ti s'je si dje, as s'esht ky djali,
Jeta jone u bo si ni lloj seriali,
A e man men ti qa the?
“Probleme s'dalin!”
Ama fatkeqsisht, ato po shtohen, e na sun pi nalim...


Ky tekst u dërgua nga ElionArifiBSKartolina (5)

U krijua nga Fansat e Cozit 🙌 2019-06-16 12:27:20
Numrin ma din
Mir po pres
Nashta najher shihem
U krijua nga Gazmend 2019-06-06 15:28:47
Ti nuk je si dje
Mo nuk jena 2-she
Mujna me bo çka dush
Nëse t'ka met pik
Mujna veç me bo
Edhe meniher me ik
U krijua nga Gazmend 2019-06-05 12:53:13
Nuk ki shanc me m'prek
Ma shum ki shanc me vdek
Nëse ty tu ka tek, e ki veq tek
A ja vlen me çek?
U krijua nga Erleta 2018-07-27 14:09:17
Boll Mo!! Ska Mo seriale
Nuk ka ma dalje, s'ka Mo
As dalje, Shpresoj ti e
Gjen - nje rrugdalje...
Bravo ça ke bo, e
Merton ni "medadje"...
U krijua nga Leyla 2017-12-21 08:47:15
Ti pse spom thirr mo
Numri ka din mire Po pres
Nashta najher nihem
Nuk du me thirr mo

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019