TEKSTESHQIP

Culimusik
Hajde Luj
Lyrics
(Feat. Blerta Sopaj)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Luj" kënduar nga Culimusik.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 19 Maj 2022, Culimusik publikon videoklipin "Hajde Luj", në bashkëpunim me Blerta Sopaj. Orkestrimi i këngës vjen i punuar nga vetë Culimusik. Produksioni audio u realizua nga vetë Culimusik.