Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

D.L.G Records - Bon Qef  (Feat. Snoopy-G & Lyric Master)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

17/08/2010

2010-08-17T03:23:36+00:00

Featuring

Lyric Master

Featuring

Snoopy-GKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bon Qef" kënduar nga D.L.G Records.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga D.L.G Records:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet