A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Daim Lala, Valbona Spahiu & Elona Leka - Potpuri 2 Gezuar 2015


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/12/2014

2014-12-22T21:05:21

See Also

Valbona Spahiu

See Also

Elona Leka


nise nise dasmen oh motrat e mia nusja nga tirana po na vjen te shpia.
o nise nise dasmen oh motrat e mia o nusja nga Tirana po na vjen ke shpia.
per vlla qysh e kallim defit qysh i bina por sa vjen dhe nusja e mer vesh Prishtina.
per vlla qysh e kallim defit qysh i bina por sa vjen dhe nusja e mer vesh Prishtina
nise nise dasmen o motrat e mia nusja nga tirana po na vjen ke shpia.
o nise nise dasmen oh motrat e mia o nusja nga Tirana po na vjen ke shpia.
shpojuja duvakun dhonderr si zotni dojm ta shohim nusen o ju miqt e mi shpojuja duvakun dhonderr si zotni dojm ta shohim nusen o ju miqt e mi.
nise nise dasmen oh motrat e mia nusja nga tirana po na vjen ke shpia.
o nise nise dasmen oh motrat e mia o nusja nga Tirana po na vje ke shpia.
marshallah moj lule marshallah boja nones zemren naaa temen ma hic pa nal se martoj ma te mirin djal.
marshallah moj lule marshallah boja nones zemren naaa temen ma hic pa nal se martoj ma re mirin djal.
mos ki dert moj lule se je msu dy fish per nuset e mira bojna shum gjymysh.
mos ki dert moj lule se je msu dy fish per nuset e mira bojna shum gjymysh.
marshallah moj lule marshallah boja nones zemren naaa temen ma hic pa nal se marton ma te mirin djal.
marshallah moj lule marshallah boja nones zemren naaa temen ma hic pa nal se martoj ma te mirin djal.
ma te mirat urime per lulen cai dina se na e bon hysmetyin cajat kur ti pina.
ma te mirat urime per lulen cai dina se na bon hysmetin cajat kur ti pina.
marshallah moj lule marshallah boja nones zemren naaa temen ma hic pa nal se marto ma te mirin djal.
marshallah moj lule marshallah boja nones zemren naaa temen ma hic pa nal se martojm ma te mirin djal


Lyrics submited by mici
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019