David Dreshaj
David Dreshaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Podgoricë
  • Jeton në
  • Mali i Zi
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 23 Shtator 1999
  • Horoskopi:
  • ♍ VirgjereshaBiografia

BIOGRAFIA: David Dreshaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 1 Nëntor 2016, David publikon videoklipin "Loving You". Në Shtator 2016, David merr pjesë në Kënga Magjike 2016 me këngën "Te Kam". Më datë 28 Gusht 2017, David publikon videoklipin "Eja". Muzika e këngës u punua nga Elgit Doda, teksti u shkrua nga Olti Curri. Në Tetor 2017, David merr pjesë në Kënga Magjike 2017 me këngën "Vetem Ne Te Dy". Më datë 22 Maj 2019, David publikon videoklipin "Bomb". Muzika e këngës u punua nga Big...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 3