Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Denik Prizreni - Të Kam Thënë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/03/2018

2018-03-05T03:02:44+00:00

Muzika:

Artan Rexhepi

Teksti:

Xheraldina Vula

Video Produksioni:

BUG ProductionKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Të Kam Thënë" kënduar nga Denik Prizreni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Denik Prizreni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Denik Prizreni:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet