Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Djemte E Detit - Izolomi Vdes  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

01/12/1997

1997-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Izolimi Vdes"
Zgjo hapsira çdo mengjes
Kohe qe izolimi vdes
Drite drite kam ne shpirt
Ështe skena djepi im
Sot e tutje pergjithmone
Jeta dhimbje nuk do kete
Çdo gje mua me takon
Sepse zoti jam une vete
(thyej boten mes per mes)
Kohe qe izolimi vdes

(perseritet nga fillimi)

Sot e tutje pergjithmone
Jeta dhimbje nuk do kete
Çdo gje mua me takon
Sepse zoti jam une vete
(thyej boten mes per mes)
Kohe qe izolimi vdes


Më Shumë Këngë Nga Djemte E Detit:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet