TEKSTESHQIP

Doza
Single
Lyrics
(Feat. AroGanti, Tani V & Danny)

Ref: (2x)
Single
Single ngela prap
Single
So what? I'm hot
Single
Dhe jam me rehat!
Single
Po! Vetëm per nje natë!

Ngela vetëm
ajo me la!
u merzita kisha faj
mo la!

E tradhtova
me nje tjeter! kupton?
si puna e ujkut
qe zakonin s'harron!

Jam i pangopur
me I dua 2 - 3 - 4
hmmm...
hajde pak me afer!

Do viza? xhiro?
bar apo alkol?
do dhurata? dashuri?
sex? ca do? FOL!!

Mbas ores 10
xhiro me Gantin
Dozen edhe Tanin
TE Q*FSHA CLUB-in

Une sa e kam? sa?
une sa kam pat? sa?
c'jan keto pyetje?
goce pa edukat!

Shaka po bej!
thuaj c'te duash!
mjafton kur fillon loja
bukur ta luash!

Mbyte me stil!
behu shum e mire!
Tani qe jemi Single
do kenaqesh me te ...!

Ref: (2x)
Single
Single ngela prap
Single
So what? I'm hot
Single
Dhe jam me rehat!
Single
Po! Vetëm per nje natë!

S'mbaj inat
se ti me le!
do te tregoj se cfar
beje une kur ti s'je

Ndihem me mire
jam me i lire
mar ke te dua
dhe s'me eshte e veshtir!

Ti qan me lot
une femra plot!
e mbush nje gote
dhe e kthej me fund sot!

Per veten time
hajd me gezime!
Ndjenjat e mia
per ty ngelen vizatime!

Thjeshte me harro
mos u ngatero!
se cfar beje une
puna ime ti vazhdo!

Ti bashk me shoqet
qe gjoja shoqet!
kur ti mngoje
ato me lepinin ..!

Por ti nuk shqitesh
ti me shqeteson!
me nervozon
sa her mer ne telefon

Duke me then
cfare bene si je?
jam shum Nice bitch
KUR TI SJ'E

Ref: (2x)
Single
Single ngela prap
Single
So what? I'm hot
Single
Dhe jam me rehat!
Single
Po! Vetëm per nje natë!

Kesulkuqe e vogel
kush te la ty vet?
kapuci i vogel
i kuq qenka vertet?

Ça ke te koshi
s'me duhet mbaje vet!
une dua te ha ty
sa e mire je me t'vertet!

Dhe aktivizohet
perbindeshi brenda meje!
Pista e kercimit
shnderohet ne fush beteje!

Ja bej Uuuuu"!
dhe leshoem afer teje te vi!
pi zemer pi
se te coj une ne shpi!

Se jam Single
Doktori jot privat!
I vetmi qe ti ben
analizat ne krevat!

Mund te jem ilektricisti
qe sahatin te mat!
Ose hidrauliku i lagjes
me celesin e gjat!

Jam kudo dhe as gje kundi
ku gocat dehen me Bailys!
Mulliri me i famshem,
qe bluan Single Laydies!

Zemer I made this
ty s'ta merr mendja!
Fuck with me (yeah)
I AM FROM ALBANIA

Single
Single ngela prap
Single
So what? I'm hot
Single
Dhe jam me rehat!
Single
Po! Vetëm per nje natë!

DËRGOI: