Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tani V

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Tani V është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Snupa

Bidaki

Hanello

Double A

Scorpion

Faraoni G

O.D (Overdose)

Biggi

Oran G

F-Boogie

Tags: Tani V


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet