A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Majk - Katile


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  345

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/05/2017

2017-05-18T17:00:04

Muzika & Teksti:

Majk

Video Produksioni:

Entermedia

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2017


Ça i ke bo kti djali,
Ti ma ke dhan mu malin
Diçka ma nxehtë se zjarri
Ëngjëll me shikim djalli
Ti m'tërheke mu si magnet
Kur tu afrova ike m'le veç vet
aaaaa bukuri që vret
Sa herë ti gjun mu m'godet
Unë nuk e di qysh mundesh me kon
Kaq e pa shpirt ça m'ke bo
Nuk o fer, nuk o fer, nuk o fer
E nëse edhe këtë herë ti ik
T’lutna shko e mos u kthe
Mos u kthe mos u kthe
Kati Katile, kati Katile
Kati Katile ti jeeee...
Kati kati katile ti jeeee...

[Chorus]
O si pi qiellit ti mu pike
Qashtu qysh erdhe edhe ike
Ta fala zemrën ti ma ktheve
Veç para se me ma kthy ma theve
My Baby My Baby My Baby My my my Baby
My Baby My Baby My Baby My my my Baby

Ti ndalu pak, ndalu pak, ndalu pak
Qam ki bo s'po t'vjen gjynah
Prej si ti ke ik m'ke lon me hijen tem
Ma prej dores une s'mund pe heki pijen tem
Tu mendu per ty tu bo hapa mu shiu m'nxen
Kur e mendoj besom që shumë më dhemb
Sa du met ik ti shfaqesh prap
E sa herë afrona ti ik me vrap
Kati Katile, kati Katile
Kati Katile ti jeeee...
Kati kati katile ti jeeee...

[Chorus]x2
O si pi qiellit ti mu pike
Qashtu qysh erdhe edhe ike
Ta fala zemrën ti ma ktheve
Veç para se me ma kthy ma theve
My Baby My Baby My Baby My my my Baby
My Baby My Baby My Baby My my my Baby


Ky tekst u dërgua nga D.MKartolina (5)

2018-08-26 10:44:44
Ndalu pak, ndalu pak
Qa m'ki bo?
S'po t'vjen gjynah?
2018-08-26 10:40:21
Ta fala zemrën,
ti ma ktheve
Veç para se me
ma kthy, ma theve
2018-07-09 15:50:55
O si pi qiellit ti mu pike
Qashtu qysh erdhe edhe ike
Ta fala zemrën ti ma ktheve
2018-01-13 21:35:05
Ti nalu pak nalu
pak CA me ke bo
s'po vjen gjynah
U krijua nga ladi 2017-11-23 22:40:25
Ça i ke bo kti djali,
Ti ma ke dhan mu malin
Diçka ma nxehtë se zjarri
Ëngjëll me shikim djalli
Ti m'tërheke mu si magnet
Kur tu afrova ike m'le veç vet

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019