Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drenusha Latifi - Ato Dite Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Malli ty a po të merr
a me kujton sikur at'her
syri lotët nuk i mban
zemra qan ti po e vran

reef:
pse ndodhi kjo
mos më harro
ato ditë po i kujtoj dhe qaj sikur fëmij
dua shum të përqafoj
se të deshta vetëm ty
e gjithë bota errësir asgjë nuk po rrezon
si nuk pate pak mëshir
kur më the se tjetrën e don

në kët dhom e vetme rri
menoj për ty ku je tani
pse në sy nuk kom gjum
a thua pse të deshta shum
pse ndodhi kjo mos më harro

reef:
pse ndodhi kjo
mos më harro
ato ditë po i kujtoj dhe qaj sikur fëmij
dua shum të përqafoj
se të deshta vetëm ty
e gjithë bota errësir asgjë nuk po rrezon
si nuk pate pak mëshir
kur më the se tjetrën e don


Ky tekst u dërgua nga Fjolla VorfajDrenusha Latifi
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/05/2009
Festivali: Top Fest 6
Festivali: Çelësi Muzikor 2
Muzika: Andin Randobrava
Teksti: Gold AG


Drenusha Latifi - Ato Dite
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ato Dite".
3. Video është e këngës "Ato Dite", por nuk këndohet nga Drenusha Latifi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Drenusha Latifi:


Komente 0