Më mbaj mend (për 1 muaj)

Duli & Fioralba Syla - Dujem Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(PA HILE DUJEM)

T’ka ardhe inati ty me m’thon te dua
E di pa hile ti me don vec mua
Se un jam bota jote e ti je bota jem
E ajo zemra jote rreh per qefin tem, per qefin tem

Ref. Pa hile dujem, dujem
Si sytë ti rujem, rujem
Te dua thujem, thujem
Si unë ti dujem, dujem


Se ne dashni nuk ka inat as lutje
E meriton zemra e ngrat nje puthje
Se une jam bota jote e ti je bota jem
E ajo zemra jote rreh per qefin tem, per qefin tem

Ref. Pa hile dujem, dujem
Si sytë ti rujem, rujem
Te dua thujem, thujem
Si unë ti dujem, dujem


Ky tekst u dërgua nga Arsi Cena

Duli & Fioralba Syla - Dujem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dujem".
3. Video është e këngës "Dujem", por nuk këndohet nga Duli & Fioralba Syla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Duli:


Komente 0