Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Eleminim - Tunne Tunne  (Feat. Doppio-O & Litroli)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

08/05/2017

2017-05-08T17:50:47+00:00

Featuring

Doppio-O

Featuring

LitroliKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tunne Tunne" kënduar nga Eleminim.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Eleminim i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Eleminimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet