Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Fara - Me Mua Mos... Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  98

Iken e vjen, thuaj a me ndjen?
Te kam ne gjak, dua shume, jo pak.
Me ngre ne qiell, e s'me jep diell.
E behem shi, e vetem rri.
Se nuk je ti.

Ref.4.x
Me mua mos!
Se te dua, mos.
Me mbaj per vete,
Se pa ty po sos!

Ne kete bote, ty te kam une zot.
Me nje si ti, do ky shpirt te rrije.
Me ngre ne qiell, e s'me jep diell.
E behem shi, e vetem rri.
Se nuk je ti.

Ref.
Me mua mos!
Se te dua, mos.
Me mbaj per vete,
Se pa ty po sos!


Ky tekst u dërgua nga  EliosshuliEli Fara
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/04/2015
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 14
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Rozana Radi
Orkestrimi: Adrian Hila
Video Produksioni: MAX Production
Solo Violin: Marvin Qerimaj


Eli Fara - Me Mua Mos...
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mua Mos...".
3. Video është e këngës "Me Mua Mos...", por nuk këndohet nga Eli Fara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eli Fara:


Komente 1