Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Malaj - Shoqnia 2 (Feat. Ervin Gonxhi & Gezim Kadria)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Shoqnia 2" kënduar nga Eli Malaj.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Shoqnia 2".

Ky tekst është kërkuar 8 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
8

DËRGO TEKSTIN
Eli Malaj
Featuring: Ervin Gonxhi
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/12/2022
Teksti: Vojsava Alia
Orkestrimi: Ervin Gonxhi
Video Produksioni: TheDirectorEXH
Violin: Ervin Gonxhi
Sax: Gezim Kadria
Tastiere: Armando Shabani
Darabuka: Mir Fusha (Tata )
Guitar: Ervin Gonxhi
Audio Production: Eran Production
Ass.Director: Beri VarfiEli Malaj - Shoqnia 2
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoqnia 2".
3. Video është e këngës "Shoqnia 2", por nuk këndohet nga Eli Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Eli Malaj:


Komente 0