Më mbaj mend (për 1 muaj)


Elidon Çelaj - Rrjedh Ne Kenge E Ligjerime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrjedh Ne Kenge E Ligjerime".
3. Video është e këngës "Rrjedh Ne Kenge E Ligjerime", por nuk këndohet nga Elidon Çelaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Elidon Çelaj - Rrjedh Ne Kenge E Ligjerime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

20/10/2012

2012-10-20T16:59:42+00:00o fort po shndrit ai diell
dhe burimi kenget lugjeve i percjell
e i forte po ngroh ky diell
edhe trimat neper mend mi sjell
mi perkedhel .

nga ky diell i kohes sime
shndrisin shekujt ne agime
dhe naganti i shqipetarit zjarr flakeron !

(x2)
po ku ka si ti o shqiperia ime
o fisnikja permbi gur
rrjedh ne kenge e ligjerime
ballelarta me flamur !

e i forte po bien ai tel
dhe lahuta tingujt mi con larg
mi percjell .
e nje flake po nxjerr ai tel
partizanet neper mend mi sjell
po mi sjell . nga ky ze i kokes sime
flasin shekujt me gjemime
edhe krisma e shqiptarit rrjedh
brez me brez .

(x2)

po ku ka i ti o shqiperia ime
o fisnikja permbi gur
rrjedh ne kenge e ligjerime
ballelarta me flamur !


Ky tekst u dërgua nga gersi hoxha
Më Shumë Këngë Nga Elidon Çelaj:


Komente mbi këtë këngë