A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Elinel - Iluzione  (Feat. Ibi-i The Real Mc & Taste 2)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  31

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/12/2012

2012-12-21T21:45:40

Featuring

Real Mc

Featuring

Taste 2


do perdoriii forcat fiziikkkee aaa
elinel mdfff
jo mo pallosh

Elinel:

Qi qa qin ti s'qi se me qi qa qin ti fmi
I bjen me qi doren qe i shkrun tekstet G
qi qa qin ti sqi, menen tane deri sa ti se din qa ki
thithe at gji qa pshtim ti ski per piqka ti qet qe ti
qin qata qe ki nshoqni qata bitcha qe ki per qaq sa ti
ki motra nan kusheri mi pas me bark vi ti qi
qata qi thu jom shum i suksesshem a ti ske mrri
un kom mrri me kan qka du qekaq ti ske mrri
Jo ni yll po univers mun mem thirr gjithsi
Zani revulucionit a je tu e ni bitch endrron
qka shen nTV,Fantazija jote s'mjafton
me vertetu qe je ti qe ja ngre nime
kamen e qe ma hek flamen
knej sun e bon asnjanen Hajde mere famen

REF (x2)

ILUZIONE(x2) Je mafiash ILUZIONE, i ki cepat e vrasht ILUZIONE (x2)
se kshtu sen spash ILUZIONE kii
Qi qa qin ti s'qi se me qi qa qin ti fmi
I bjen me qi doren qe i shkrun tekstet G
qi qa qin ti sqi, menen tane deri sa ti se din qa ki

Ibi-i:

fake gangster fake guns i shouldnt me fuck
it damn bitch youre said it to be confusing
me you be losing to me like people lose to
puberty ..okej ngo iluzion o gjithqka qe pe nij
e qe pe sho edhe ftyrat qe pom sillen nkry nuk pi njoh
plot do thojn qe po pi fucking indo open mind like
a window life is the bingo nese ta rrok mos ta rrok
kurgjo smbetet per at bot kujto ndero edhe kur je humb ntok
shpreso shpresoo lype dhe beso mendoo mendoo se edhe tjert
sikur ti tash jon plot me ni koh per ato qe osht e jotja
thjesht veten le nto duje nese tdon ndjenja gjuje nese gjuje o
vesht ni sekret niher shpinen mos e tradhto mynyren
qysh e shkele s'pari binen se o sikur me qu komen kur e shkel minen

REF (x2)

ILUZIONE(x2) Je mafiash ILUZIONE, i ki cepat e vrasht ILUZIONE (x2)
se kshtu sen spash ILUZIONE kii
Qi qa qin ti s'qi se me qi qa qin ti fmi
I bjen me qi doren qe i shkrun tekstet G
qi qa qin ti sqi, menen tane deri sa ti se din qa ki

Taste 2:

ti jep iluzione mos na prej rrugen se ta prej fatin
ta skadojm afatin tzhagitim na zhag se kadafin ta shkurtojm
faktin e mandatim kishe pas ..po ski ...qa ki.. se di
skom ni deshira qe dojm po po si ki.
gjoje peshkun e art ti plotson 3 ,mos merr zemer nese
dosti ta bon tkom mafii , e ka per mahiii ti koqe skii
po ki qi me mrri semetrri tuj shpalos deshirat xibidii
gjinja me prralla jon ngi mahalla ska fmi
pse si perjeton ato qe veq n'inluzione i kii
sa her qe tem ngon bjen ndepresion ndrron
e verteta ftyres son ,si mushknive ronson
qa po thu presion nuk e du kerkon
ishe-kushe motherfucker mos tish kon iluzioon
une bi qa ti ski pru, une ty nuk tngoj
kur ti pi meje msheftas munesh mu inspiru


Ky tekst u dërgua nga  endritzzzz
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019